Polityka emisji reklam

Korzystanie z serwisu Muzykazreklam.TV jest bezpłatne, jednakże aby było to możliwe na naszej stronie wyświetlane są reklamy oraz linki sponsorowane. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze są one pozytywnie odbierane przez użytkowników, dlatego też staramy się robić wszystko, aby były one jaknajmniej uciążliwe podczas przeglądania strony, lub stanowiły niewielką wartość dodaną do treści które są poszukiwane. Aby było to możliwe, stosujemy następujące zasady wobec reklam publikowanych reklam:

1. Wyłącznie nieinwazyjne formy reklam
Na tej stronie nie znajdziesz reklam w postaci wyskakujących okienek (Pop-Up i odmiany), zasłaniających treść czy odtwarzających dźwięk bez ingerencji użytkownika.
2. Oznaczenie jednostek reklamowych
Każda jednostka reklamowa jest oznaczona, aby użytkownik mógł bez trudu odróżnić treści sponsorowane od autorskich.
3. Minimalna liczba jednostek reklamowych
Umieszczamy maksymalnie 3 podstawowe jednostki reklamowe na każdej podstronie.
4. Brak wymuszonych kliknięć
Wszystkie jednostki reklamowe są oddzielone bezpiecznym marginesem, aby nie wywoływać niezamierzonych kliknięć.
5. Treści dopasowane do treści lub preferencji użytkownika
Emitujemy reklamy, które są dopasowane do przeglądanych treści lub preferencji użytkowników, aby były jak najlepiej odbierane.
6. Jednostki dopasowane do urządzenia
Reklamy na stronie automatycznie dopasowują się do rozdzielczości ekranu urządzenia odbiorcy, dzięki czemu nie powodują błędów podczas przeglądania strony na urządzeniach mobilnych.

Uwaga dodatkowa
: Ponieważ strona muzykazreklam.tv posiada w swojej nazwie oraz nazwach elementów i treści słowo „reklama” oraz jego odmiany, często zdarza się, że wybrane elementy strony są blokowane przez różne wtyczki blokujące reklamy, typu AdBlock i podobne, co powoduje błędy podczas przeglądania strony lub w skrajnych przypadkach całkowicie blokuje załadowanie jej w przeglądarce.

W związku z powyższym, jeżeli używasz tego typu programów, prosimy o rozważenie dodania naszej strony do wyjątków / białej listy. Dziękujemy.