Garnier – Lift Expert

Reklama serii kremów przeciwzmarszczkowych Garnier Lift Expert zawierających innowacyjne formuły oparte są na roślinnych komórkach macierzystych. Nowa linia kremów jest dostępna w 4 wariantach przeznaczonych dla kobiet w wieku 25+, 35+, 45+ i 55+ zawierających starannie dobrane do wieku konsumentek aktywne składniki wspomagające regenerację skóry.

Garnier – Fructis Goodbye Damage

Reklama Fructis Goodbye Damage nowego rozpoczyna się od zdjęć dziewczyn, które są winne przestępstw na włosach, na szczęście z tym szamponem odsiadka będzie bardzo krótka, ponieważ zawarte w nim składniki pozwalają na odbudowę rocznych zniszczeń w ciągu jednego tygodnia. Piosenka, którą słychać w tle był już wykorzystana w innych reklamach Garniera. http://muzykazreklam.tv/3282/garnier-fructis-fruity-passion-sila-i-blask/

Garnier – Olia

Oto nowa reklama farby do włosów Garnier Olia – pierwszej farby wykorzystującej naturalną moc olejku, który pielęgnuje włosy i odgrywa kluczową i aktywną rolę bezpośrednio w procesie samej koloryzacji, producent chwali się również całkowitą rezygnacją z amoniaku oraz ochroną nowej formuły wieloma patentami. Uwagę widzów przykuwa jednak z pewnością świetna muzyka.

Reklama