Orange – Cała Polska w nowym zasięgu

Reklama sieci Orange ze znaną prezenterką i podróżniczką i Martyną Wojciechowską, która prezentuje zalety nowego, jeszcze większego zasięgu, dzięki któremu każdy może wysyłać selfie jeszcze szybciej. Zamieszczony filmik to tzw. making of właściwej reklamy obrazujący kulisy jej wykonania, samej reklamy bowiem nie udało nam się odnaleźć na kanale Orange.

Orange – Nowy zasięg

Reklama sieci telefonii komórkowej, która chwali się nowym zasięgiem zmodernizowanej sieci obejmującym całą Polskę. Z reklamy możemy dowiedzieć się, iż najwięcej polaków korzysta z zasięgu szybkiego internetu Orange, sieć posiada najnowocześniejszą na świecie technologię i oferuję najwyższą jakość głosu, to wszystko pod koniec spotu krótko podsumowuje znana prezenterka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Orange – Wakacyjne oferty

Reklama sieci Orange, która zachęca do zapoznania się z nowymi propozycjami dla klientów na wakacje. W spocie możemy zobaczyć znaną prezenterkę i podróżniczkę Martynę Wojciechowską która m.in. oswaja m.in. pięknego małego lwa a nawet żyrafę. A przyznać muszę, że Orange naprawdę ma się czym pochwalić, choćby wakacyjnym pakietem 6GB danych za jedyne 6zł dostępnym w… Zobacz więcej

Reklama