Muzyka z reklamy Polsat: Wiosna 2016

Zobacz reklamę marki Polsat z poszukiwaną piosenką

Spot przedstawiający wiosenną ramówkę Polsatu, w której możemy zobaczyć prowadzących programy, a także uczestników, takie jak „TOP CHEF”, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Tylko muzyka. Must be the music”, „Nasz nowy dom”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Surprise, Surprise”, „Wydarzenia”, oraz aktorów seriali „Powiedz TAK!”, „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość”.

1 (9 418) • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Polsat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sofia natomiast jej tytuł to Colourful Way. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Mnie ta piosenka zamiast pozytywnie nastawiać do „Polsatu”, wręcz zniechęca. Jaka Sofia? Jakie „Colorful Way”? Ta piosenka jest irytująca. Porównajcie sobie Raphael Lake „Turn it up” i to coś (reklamujące również Pandorę). Jasne, że gatunkowo to nie to samo, ale jako utwór mający się kojarzyć ze stacją telewizyjną…słabiutko.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *