Muzyka z reklamy Huawei: Make it Possible, Robert Lewandowski

Zobacz reklamę marki Huawei z poszukiwaną piosenką

Spot wizerunkowy marki Huawei, producenta smartfonów, nowoczesnych urądzeń mobilnych i sprzętu telekomunikacyjnego. W reklamie możemy usłyszeć historię Roberta Lewandowskiego i jego dążeniu do sukcesu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Make it Possible, Robert Lewandowski, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Huawei? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Marka marki Huawei. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *