Muzyka z reklamy Plus: JA+ Mix na święta, List do Mikołaja

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama świątecznej promocji w ofercie Mix sieci Plus, w której dostępny jest smartfon HUAWEI P8 Lite oraz tablet HUAWEI MediaPad T1 8.0.
Drugim utworem z reklamy jest: Jingle Bells Rock autorstwa Sylwian Lux from Trad.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy JA+ Mix na święta, List do Mikołaja, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Trad/Doug Wood natomiast jej tytuł to We wish you a Merry Christmas. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *