Muzyka z reklamy T-mobile: Prezenty i bonusy na święta, 2015

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama świątecznej oferty T-mobile, jest to kolejny spot z cyklu Hit od T-mobile, tym razem z coverem znanego świątecznego utworu w wykonaniu Tomasza Kota. Sieć zachęca aby przyjść do salonu po świąteczny zestaw idealny na prezent i bonusy dla stałych Klientów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Prezenty i bonusy na święta, 2015, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Dean Martin natomiast jej tytuł to Let it Snow. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *