Muzyka z reklamy KRBRD: Alkohol i kluczyki? Wykluczone

Zobacz reklamę marki KRBRD z poszukiwaną piosenką

Kampania Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego której celem jest zachęcenie do reagowania i powstrzymywania prób prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu przez osoby z naszego otoczenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Alkohol i kluczyki? Wykluczone, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KRBRD? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kampania społeczna marki KRBRD. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *