Muzyka z reklamy BZ WBK: Golec uOrkiestra, 2015

Zobacz reklamę marki BZ WBK z poszukiwaną piosenką

Reklama Kredytu Gotówkowego w Banku Zachodnim WBK Grupa Santander z udziałem znanej grupy muzycznej założonej przez braci Pawła i Łukasza Golców.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Golec uOrkiestra, 2015, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę BZ WBK? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki BZ WBK. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Ściernisko. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *