Muzyka z reklamy Plus: Ja + Wi-Fi Calling

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej usługi w sieci telefonii komórkowej Plus – Wi-Fi Calling, umożliwiającej wykonywanie rozmów telefonicznych nawet tam, gdzie nie ma tradycyjnego zasięgu GSM lub jest on bardzo słaby, ale mamy dostęp do sieci Wi-Fi. Wi-Fi Calling poprawia jakość wykonywanych połączeń szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych z grubymi ścianami i na niskich kondygnacjach pozwalając na wygodne prowadzenie rozmów bez obawy o rozłączenie. W odróżnieniu od popularnych komunikatorów internetowych, korzystanie z Wi-Fi Calling umożliwia przeprowadzanie rozmów z własnego telefonu w taki sam jak dotychczas sposób – z użyciem własnego numeru telefonu komórkowego, dialera czy książki kontaktów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ja + Wi-Fi Calling, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Freaks on line. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *