Muzyka z reklamy Raiffeisen Polbank: Wymarzony cel, Taniec

Zobacz reklamę marki Raiffeisen Polbank z poszukiwaną piosenką

Reklama banku Raiffeisen Polbank oferującego konto oszczędnościowe „Wymarzony cel” abyś mógł z przyjemnością oszczędzać na to, co w życiu ważne.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wymarzony cel, Taniec, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Raiffeisen Polbank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Raiffeisen Polbank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *