Muzyka z reklamy Virgin Mobile: Daj się rozpieścić

Zobacz reklamę marki Virgin Mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama oferty sieci telefonii komórkowej Virgin Mobile, w której aż 5 Giga internetu i wszystko bez limitu, bez umowy za 29zł miesięcznie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Daj się rozpieścić, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Virgin Mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Virgin mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jason Pedder / Ben Ziapour / Gavin Conder / Jessica Greenfield natomiast jej tytuł to In This World. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *