Muzyka z reklamy Nationale-Nederlanden: Mamy serce do ubezpieczenia

Zobacz reklamę marki Nationale-Nederlanden z poszukiwaną piosenką

Reklama grupy ubezpieczeniowej Nationale-Nederlanden.

1 (1 451)
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Ubezpieczenia marki Nationale-Nederlanden. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  3 komentarze

  1. Jest to niezdrowa reklama zachęcająca do tatuowania ciała, która wyrządza więcej szkód w umysłach młodych ludzi wydając na „poniewięrkę rodziców”.Równie dobrze, ta młoda dama, mogła sobie pociąć ciało żyletką i też to z nią zostanie będzie mogła zaszpanować przed kolegami i znajomymi, że ma matkę w grobie…

  2. To była bardzo niebezpieczna reklama-dająca sygnał młodym ludziom ,że mają robić co chcą i nie liczyć się ze zdaniem rodziców. Mam pytanie kto to nakręcił i kto dał zgodę do emisji tej reklamy?

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *