Muzyka z reklamy TVN: Jesień 2015, Dla Ciebie

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Nowy spot wizerunkowy telewizji TVN zapowiadający jesienną ramówkę 2015.
Tym razem na widzów poza powrotem najbardziej popularnych programów i seriali czekają także aż cztery nowości:
„Aplauz, Aplauz!” – rodzinny talent show, w którym o przejściu do kolejnego etapu decydują zarówno jurorzy, jak i widownia zgromadzona w studio.
„Aż po sufit!” – serial przedstawiający losy rodziny Domirskich opowiadający o blaskach i cieniach życia, o rodzinnych więzach i relacjach, o konfrontacji marzeń z rzeczywistością.
„Singielki” – drugi z nowych seriali, którego główna bohaterka rozpoczyna poszukiwania swojego idealnego faceta.
„Wesołowska i Mediatorzy” – nowy serial z udziałem znanej sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która tym razem wystąpi w roli mediatorki i wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2015, Dla Ciebie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Stranglers natomiast jej tytuł to Golden Brown. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. Czytając komentarze na youtube to raczej więcej jest osób niezadowolonych z tego spotu, ale mi osobiście się on bardzo podoba, nawet mimo, że muzyka raczej nie najnowsza, to ten wycięty fragment w połączeniu z głosem lektora idealnie się komponuje, mógłbym oglądać to godzinami, a nie jestem jakimś specjalnym fanem tej stacji.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *