Muzyka z reklamy Frugo: Juicy Water, Follow your colour

Zobacz reklamę marki Frugo z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej wody smakowej Frugo Juicy Water, w 100% z gór, bez konserwantów i sztucznych barwników z niewielką zawartością cukru, a 2% napoju to naturalne soki owocowe.
Reklama dośc wyraźnie odbiega od innych reklam klasycznych napojów marki, ponieważ nowy produkt według zapowiedzi „ma trafić w gusta nie tylko miłośników marki Frugo, ale również nowych konsumentów szukających w napojach smakowych czegoś więcej. FRUGO Wat(e)r to propozycja idealna dla indywidualistów, którzy obok wyśmienitego smaku sięgną po FRUGO Wat(e)r ze względu na jej zadziorny charakter”.
Niestety ta zadziorność już teraz spotkała się z krytyką niektórych fanów klasycznego Frugo, o czym można się przekonać m.in. czytając komentarze pod reklamą w YouTube.

1 (510)
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Woda smakowa marki Frugo. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Smallwhitelight natomiast jej tytuł to Spite. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *