Muzyka z reklamy RTV Euro AGD: Eksmitujemy wirusy

Zobacz reklamę marki RTV Euro AGD z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci sklepów z elektroniką użytkową i sprzętem AGD – RTV Euro AGD, w której trwa akcja Eksmitujemy wirusy, w ramach którejd do każdego każdego smartfona, tabletu i komputera dodawany jest pakiet McAfee.
Piosenka z reklamy została stworzona specjalnie na jej potrzeby, ale według zapewnień z profilu YouTube, można ją otrzymać kontaktując się mailowo przesyłając prośbę na adres: opinie@euro.com.pl

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Eksmitujemy wirusy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę RTV Euro AGD? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sklep marki RTV Euro AGD. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Rafał Żak ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *