Muzyka z reklamy Veroni Mineral: Smakuj Życie, 2015

Zobacz reklamę marki Veroni Mineral z poszukiwaną piosenką

Reklama wody smakowej Veroni Mineral.

1 (2 997)
Click to rate this post!
[Total: 31 Average: 2.8] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Veroni Mineral. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  7 komentarze

   1. Oczywiscie, że nie !!! To, że muzyka jest podobna do piosenki Beyonce nie znaczy jeszcze,że to ta sama piosenka !!! Producent wypowiedział się, że yuwór został skomponowany specjalnie na potrzeby spotu, więc dalsze próby znalezienia nazwy i wykonawcy utworu nie mają sensu…

  1. Ja myślę że to śpiewa żona/dziewczyna / córka właściciela marki, albo kogoś takiego – kwadratowy angielski i wokal średni :-P

  2. Ta reklama bardzo skutecznie odstrasza od kupna wody . Muzyka płytka , modelka okropna , przesłanie żadne , chyba dla dziewczynek 13 letnich , które marzą o przespaniu się z facetem , zaczepieniu dwóch innych i przemieszczaniu się po mieście kabrioletem w towarzystwie innych kretynek. Otwierając telewizor , aż się boję , że znowu to zobaczę . Masakra . Na pewno nie kupie tej wody , choć do niej nic nie mam , ale spot nachalny , bez sensu -brzęczący jak natrętna mucha .

  3. Może i reklama rzeczywiście słaba, mi też się nie podoba. Szkoda tylko że piosenki nie można nigdzie znaleźć.

  4. Ja myślę, że to ten sam producent muzyczny/kompozytor, co w reklamie Always (pokaż talent swój…) Poziomu wykonawstwa nie komentuję.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *