Muzyka z reklamy Emporio Armani: Diamonds Violet, Ella Eyre

Zobacz reklamę marki Emporio Armani z poszukiwaną piosenką

Reklama zapachu Diamonds Violet marki Emporio Armani. W spocie zobaczymy brytyjską wokalistkę Ellę Eyre oraz usłyszymy jej najnowszy singiel.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Diamonds Violet Ella Eyre, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Emporio Armani? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Emporio Armani. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ella Eyre natomiast jej tytuł to Together. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *