Muzyka z reklamy Toyota: Avensis, Coś pięknego

Zobacz reklamę marki Toyota z poszukiwaną piosenką

Reklama premiery nowej Toyoty Avensis, którą będzie można zobaczyć na własne oczy podczas Dni Otwartych 20 i 21 czerwca 2015 r.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Avensis Coś pięknego, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Toyota? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Toyota. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *