Muzyka z reklamy Pepsi: Max, MaxOtwarcie i wszystko gra

Zobacz reklamę marki Pepsi z poszukiwaną piosenką

Reklama napoju gazowanego Pepsi Max z niezwykłym otwarciem puszki za pomocą siły dźwięku elektrycznej gitary. Podkręć dźwięk i zobacz, jak maxymalnie otworzyć puchę Pepsi Max. A Ty jak otworzysz swoją?

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Max MaxOtwarcie i wszystko gra, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pepsi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Pepsi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *