Muzyka z reklamy McDonald’s: McMuffin Farmerski, Wstawaj Maćku

Zobacz reklamę marki McDonald's z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej akcji promocyjnej w sieci restauracji McDonald’s. Specjalna oferta pojawi się w dniach 15-19 czerwca 2015 kiedy to w godzinach od 7:00 do 8:00 będzie można otrzymać bezpłatnie kanapkę McMuffin Farmerski. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej McDonald’s Polska.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy McMuffin Farmerski Wstawaj Maćku, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę McDonald's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Restauracja marki McDonald's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *