Muzyka z reklamy Statoil: Miles Diesel, Dojedziesz dalej

Zobacz reklamę marki Statoil z poszukiwaną piosenką

Reklama paliwa Statoil Miles Diesel, dostępnego na stacjach Statoil, którego zatankowanie ma nam pozwolić zajechać do 3% dalej bez dodatkowych kosztów i pozwoli zaoszczędzić czas na tankowanie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Miles Diesel Dojedziesz dalej, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Statoil? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Paliwo marki Statoil. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  1 Komentarz

  1. Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą tankowanie naszych nowych paliw Miles. Dzięki nim dojedziesz do 3% dalej.

   bit.ly/KalkulatorStatoil

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *