Muzyka z reklamy Nissan: Truckerball

Zobacz reklamę marki Nissan z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodów ciężarowych marki Nissan, w której możemy zobaczyć niezwykły mecz rozgrywany na ruchomym boisku, którym są samochody ciężarowe Nissan NT400. Spot został stworzony na finał piłkarskiej ligi mistrzów UEFA Champions League.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Truckerball, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nissan? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Nissan. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest House of Pain natomiast jej tytuł to Jump Around. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *