Muzyka z reklamy Radio Zet: 25 samochodów na 25 urodziny

Zobacz reklamę marki Radio Zet z poszukiwaną piosenką

Reklama urodzinowej akcji promocyjnej radia Zet, w której do wygranie jest aż 25 samochodów Suzuki Celerio. Pierwsze samochody już odjechały do zwycięzców.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 25 samochodów na 25 urodziny, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Radio Zet? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Radio marki Radio Zet. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Radio. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Maroon 5 natomiast jej tytuł to Sugar. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *