Muzyka z reklamy Redd’s: Jabłko i Trawa Cytrynowa, 2015

Zobacz reklamę marki Redd's z poszukiwaną piosenką

Reklama piwa Redd’s o smaku Jabłka i Trawy Cytrynowej. Wybierz się w podróż po nowych obszarach smaku, tam, gdzie nie zabrało Cię jeszcze żadne piwo.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jabłko i Trawa Cytrynowa 2015, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Redd's? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Redd’s. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  1 Komentarz

  1. Jak dla mnie genialna reklama. Ktoś kto ją wymyślił chyba faktycznie siedział na jamajskiej plaży (if you know what I mean ;-)). Tyle dwuznaczności w kilkusekundowym klipie na trzeźwo nie da się wymyślić :-)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *