Muzyka z reklamy Carlo Rossi: Pink Moscato, Mirrors

Zobacz reklamę marki Carlo Rossi z poszukiwaną piosenką

Reklama Wina Carlo Rossi Pink Moscato, które jest sponsorem XIII Edycji imprezy Fashion Week Poland Fashion Philosophy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pink Moscato Mirrors, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Carlo Rossi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Wino marki Carlo Rossi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest XXANAXX natomiast jej tytuł to Give U The World. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. A ja się zakochałam w tej czerwonej sukience z reklamy.. ktoś wie gdzie mogę ją dostać? sieciówka? projektant? błagam :D :)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *