Muzyka z reklamy Plus: Ja + Do wszystkich bez końca

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej oferty „Ja + Do wszystkich bez końca” w sieci telefonii komórkowej Plus, w której rozmowy i SMS-y do wszystkich bez limitu z Internetem do tego, wszystko od 24,99zł miesięcznie w ofercie SmartDom.
Ja plus moja historia. Lajkuję wszystkie posty, fotografuję wszystko co jem, znam wszystkie knajpy w mieście, generalnie znam wszystkich, tylko w Plusie nie mogę wszystkiego wygadać i SMS-ować, ale próbuję. Brawo Ja”

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ja + Do wszystkich bez końca, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hallway Swimmers natomiast jej tytuł to Indigo. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *