Muzyka z reklamy Strongbow: Festiwal jabłka i cydru

Zobacz reklamę marki Strongbow z poszukiwaną piosenką

Reklama marki Cydru Strongbow, zapraszającej na Festiwal jabłka i cydru, który odbędzie się 30 Sierpnia 2015r. w Warszawie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Festiwal jabłka i cydru, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Strongbow? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Cydr marki Strongbow. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Cy Dune natomiast jej tytuł to Wild Mann. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *