Muzyka z reklamy Mercedes-Benz: Klasa C, 2015

Zobacz reklamę marki Mercedes-Benz z poszukiwaną piosenką

Piosenka z reklamy samochodu Mercedes-Benz C-Klasa emitowana w Wielkiej Brytanii oraz Oferty sprzedaży Wiosna-Lato 2015 w Holandii.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Klasa C 2015, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mercedes-Benz? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Mercedes-Benz. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Holandia Wielka Brytania. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to My mistake. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *