Muzyka z reklamy Media Expert – Włączamy niskie ceny 2014

Zobacz reklamę marki Media Expert z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama sieci sklepów Media Expert z nowoczesnym sprzętem Elektronicznym, RTV i AGD. W nowej kampanii reklamowej nie ma już Dody, możemy zobaczyć inną znaną polską piosenkarkę Ewelinę Lisowską, która wykonała także specjalną wersję swojego przeboju dla potrzeb tego spotu. Naszym zdaniem całość wyszła rewelacyjnie i reklamę miło się ogląda.

4 (1 706) • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Market RTV AGD marki Media Expert. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ewelina Lisowska natomiast jej tytuł to W Stronę Słońca. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  6 komentarze

  1. Super piosenka pięknie śpiewasz i ślicznie wyglądasz bardzo cię lubię mam 9 lat i jestem twoją fanką ciągle oglądam tą reklamę.
   Sądzę , że jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

  2. A ja dostaję pierdolca jak słucham co minuta tej reklamy!Płacę abonament i na każdym programie ten ryk. NIE CHODŹMY DO MEDIA EXPERT , bo za dużo kasiory wydają na reklamę !

  3. jola, a kto bogatemu zabroni? ja nie oglądam tv wiec nie ogladam reklam, a w media expert zdarza mi sie czasem cos kupic

  4. Nie wiem czemu się tak wszyscy czepiają tej reklamy i Lisowskiej, dla mnie jedna z lepszych reklam obecnie w TV.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *