Muzyka z reklamy Polsat – Jesień 2014

Zobacz reklamę marki Polsat z poszukiwaną piosenką

Prezentacja jesiennej ramówki programowej w telewizji Polsat. Stacja w tym sezonie będzie kontynuować emisję znanych już programów takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami” czy „Top Chef”), popularnych seriali jak kultowego „Świat według Kiepskich”, „Przyjaciółki”, „Na krawędzi 2”.

1 (5 461) • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Polsat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lorde natomiast jej tytuł to Royals. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. Niestety, ale w tym roku ani Polsat ani TVN nie pokazali niczego, co mogłoby mi się spodobać, te same programy o gotowaniu i jakieś pseudo-seriale typu „Dlaczego ja?”. Już teraz coraz rzadziej oglądam telewizję, jeśli nic się nie zmieni to chyba zrezygnuję całkowicie.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *