Muzyka z reklamy Plus Bank – Kredyt gotówkowy, Kotlety

Zobacz reklamę marki Plus Bank z poszukiwaną piosenką

Reklama kredytu gotówkowego „na wszelki wydatek” w Plus Banku. W spocie możemy zobaczyć znany już z reklam Plusa duet aktorski Joanna Brodzik i Paweł Wilczak.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kredyt gotówkowy Kotlety, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Plus Bank? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Plus Bank. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Olivier Demontrond natomiast jej tytuł to Suburban Living. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *