Muzyka z reklamy TVN – Jesień 2014, Coś więcej

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Spot wizerunkowy telewizji TVN przedstawiający jesienną ramówkę. W spocie możemy zobaczyć wielkie, okrągłe pluszowe logo telewizji TVN pojawiające się w tle programów i seriali z nowej ramówki.
Pomysł nawet ciekawy, niestety mnie w tym sezonie TVN trochę rozczarował pod względem wyboru muzyki, przyzwyczaiłem się już bowiem do promowania nowych utworów, tym razem jednak postawiono na klasykę w wykonaniu brytyjskiego piosenkarza. Mam jednak cichą nadzieję, że to tylko jednorazowy taki wybryk i na wiosnę przyszłego roku wraz z nową prezentacją telewizyjnych hitów, usłyszymy także świetny hit muzyczny.
A co będziemy mogli zobaczyć w TVN tej jesieni?
M.in. nowości takie jak „Kto poślubi mojego syna”, „Mama kontra mama”, „Szkoła” czy „Żony w Hollywood” oraz znane już z wcześniejszych sezonów „Ugotowani”, „Top Model”, „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Kuchenne rewolucje”, „Perfekcyjna Pani Domu”, „Rozmowy w toku”, „Kobieta na krańcu świata”, „Co za tydzień”, „Dzień Dobry TVN”, „Fakty”, „Uwaga”, „Superwizjer” oraz seriale: „Na Wspólnej”, „Lekarze”, „Prawo Agaty”, „Szpital” oraz „Ukryta prawda”.

1 (9 878)  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Elton John natomiast jej tytuł to I'm Still Standing. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *