Muzyka z reklamy Orange – Nowy zasięg

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci telefonii komórkowej, która chwali się nowym zasięgiem zmodernizowanej sieci obejmującym całą Polskę. Z reklamy możemy dowiedzieć się, iż najwięcej polaków korzysta z zasięgu szybkiego internetu Orange, sieć posiada najnowocześniejszą na świecie technologię i oferuję najwyższą jakość głosu, to wszystko pod koniec spotu krótko podsumowuje znana prezenterka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

1 (5 969)
[Głosów: 2   Average: 5/5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Michael Holborn & William Henries natomiast jej tytuł to Feel It Right Now. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Reklama bardzo dobra z tą ścieżką dźwiękową. Robi wrażenie szczególne na tle tej muzyki. Skąd wziąć tekst tej piosenki.

  2. Zasięg w całej Polsce, dobra ściema – zapraszam w Bieszczady gdzie Orange nie ma zasięgu np. Muczne zasięg tylko t-mobile, ale w reklamie pięknie brzmi

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *