Muzyka z reklamy Żywiec Zdrój – Jacy jesteśmy

Zobacz reklamę marki Żywiec Zdrój z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama wody źródlanej marki Żywiec Zdrój, w której muzyk z zespołu Zakopower opowiada o tym jacy jesteśmy.

1 (1 791)
[Głosów: 2   Average: 5/5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Woda marki Żywiec zdrój. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Zakopower natomiast jej tytuł to Kropla. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  7 komentarze

  1. Rozumiem, że on jest góralem i gdyby mówił gwarą to nie zwróciłabym na to uwagi,ale gdy cała reklama jest bez naleciałości gwarowych to strasznie drażni mnie słowo „JESTEŹMY” zamiast jesteśmy.

   1. Rzeczywiście to JESTEŹMY jest bardzo irytujące.Jestem bardzo zadowolona,że
    że jeszcze ktoś zwrócił na to uwagę bo już myślałam,ze tylko ja czepiam się.

  2. Mnie również bardzo denerwuje JACY JESTEŹMY!!! Nie mogę tego słuchać. Zastanawiam się dlaczego pozwoli puścić takie coś. No cóż „Polska język, trudna język.”

  3. Dokładnie! Szlag mnie trafia jak słyszę to gówno! Pewnie ci debile od reklam myślą, że jak wszędzie do reklam dają nieuków lub celowo każą kaleczyć nasz język to będzie bardziej autentycznie. Rzygać się chce od tego syfu!

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *