Muzyka z reklamy Cydr Lubelski – Prosto z jabłka

Zobacz reklamę marki Cydr Lubelski z poszukiwaną piosenką

Reklama jabłkowego napoju alkoholowego Cydr Lubelski.

1 (5 476)
[Głosów: 4   Average: 4/5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Cydr marki Cydr Lubelski. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  7 komentarze

  1. cydr lubelski jest najlepszy z dostępnych na rynku cydrów, delikatny, orzeźwiający :) dobra baza do ciekawych drinków np z limonką

  2. Reklama taka soczysta ;) Bardzo lubię ten cydr, a etykietka jest jedną z najładniejszych na sklepowych półkach.

  3. Większość sądzi że to jest piosenka stworzona na rzecz reklamy lecz ja wiem że nie , jest to część piosenki : Milky Chance – Stolen Dance

  4. Ty Muzyk lepiej jeszcze raz przesluchaj Stolen Dance a nie odrazu mowisz ze to ta z reklamy. Ewidentnie to nie ta piosenka. Moze rytm ma podobny ale glos piosenkarza jest inny. Sluchaj nastepnym razem bardziej uwaznie!!

  5. Stolec dance hahaha, ta piosenka została stworzona na potrzeby reklamy, jednak po burzy podnieconych użytkowników którym ona się spodobała czyli chyba wszystkim co widzieli te reklame twóry z tego co wiem postanowili nagrać singiel tej o to piosenki która się ukarze lecz nie wiadomo kiedy ;)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *