Muzyka z reklamy Red Bull – World of Red Bull #GivesYouWings 2014

Zobacz reklamę marki Red Bull z poszukiwaną piosenką

Spot wizerunkowy maki Red Bull, znanej ze swojego napoju energetycznego oraz sponsorowania gwiazd sportów ekstremalnych, które możemy zobaczyć w akcji oglądając powyższą reklamę.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy World of Red Bull #GivesYouWings 2014, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Red Bull? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Red Bull. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Pharrell Williams natomiast jej tytuł to Come Get It Bae. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *