Muzyka z reklamy Danone – Activia, Shakira, Dare to Feel Good

Zobacz reklamę marki Danone z poszukiwaną piosenką

Spot promujący linię mlecznych jogurtów probiotycznych Activia, w którym możemy zobaczyć znaną kolumbijską piosenkarkę oraz usłyszeć piosenkę z jej nowej płyty.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Activia Shakira, Dare to Feel Good, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Danone? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Jogurt marki Danone. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Shakira natomiast jej tytuł to Dare (la la la). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *