Muzyka z reklamy Bank BPH – Kredyt gotówkowy, Wróć do mnie

Zobacz reklamę marki Bank BPH z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej promocji banku BPH o nazwie „Wróć do mnie” w której klienci biorący kredyt gotówkowy mogą liczyć na zwrot dwóch pierwszych rat.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kredyt gotówkowy Wróć do mnie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Bank BPH? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Bank BPH. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Krzysztof Krawczyk natomiast jej tytuł to Wróć do mnie. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Nie podoba mi się. Jak można zagniatać ciasto rękami, którymi przed chwilą brało się (brudne) pieniądze??!!

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *