Muzyka z reklamy Reserved – Wiosna – Lato 2014, Modern Line Man

Zobacz reklamę marki Reserved z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej kolekcji odzieży Wiosna Lato 2014 marki Reserved.Spot nakręcony w Brazylii ukazując jej piękno oraz wybrane pozycje męskich garniturów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiosna - Lato 2014, Modern Line Man, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Reserved? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki Reserved. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *