Muzyka z reklamy Link4 – W najlepszym towarzystwie

Zobacz reklamę marki Link4 z poszukiwaną piosenką

Reklama marki Link4, która zajmuje się świadczeniem ubezpieczeń OC/AC oraz mieszkaniowych i turystycznych. W spocie możemy zobaczyć gwiazdy znane z programów telewizyjnych takich jak X-Factor, Must Be The Music, czy Voice of Poland.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy W najlepszym towarzystwie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Link4? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Ubezpieczenia marki Link4. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Kool and The Gang natomiast jej tytuł to Get Down on It. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *