Muzyka z reklamy Citroen – C4, Wrzutnik

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Citroen C4, w którzym możemy zobaczyć parę podróżującą samochodem z automatem wrzutowym, w którym za każdą dodatkową opcję muszą dokonać opłatę. Ale to z pewnością nie był Citroen C4, w którym wszystkie dodatki nie wymagają dopłaty.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy C4 Wrzutnik, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Black Keys natomiast jej tytuł to Tighten Up. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *