Muzyka z reklamy Coca-Cola – Light, Kocham czy Lubię

Zobacz reklamę marki Coca-Cola z poszukiwaną piosenką

W tym spocie producent napoju Coca-Cola Light przekonuje nas, że Kocham znaczy więcej niż Lubię, nawiązując do jednej z kluczowych i popularnych funkcji znanego portalu społecznościowego. W reklamie możemy zobaczyć szczęśliwe osoby, które żyją pełnią życia, czerpiąc z niego to, co prawdziwe i ważne w życiu, zamiast korzystać z jego substytutu w postaci laptopów, serwisów społecznościowych i klikania „lubię to”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Light Kocham czy Lubię, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coca-Cola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Coca Cola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest John Newman natomiast jej tytuł to Love Me Again. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *