Muzyka z reklamy Skoda – Yeti, Daj się porwać

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej Skody Yeti, w której jednego z bohaterów w weekend porwało Yeti. Każdy kto także chciałby zostać porwany przez Yeti powinien udać się do salonu marki Skoda i umówić się na jazdę próbną, specjalna aplikacja sprawdzi Twoją precyzje i łagodność jazdy, przyznając odpowiednią ilość punktów, jeśli uda Ci się oswoić ją najlepiej spośród wszystkich osób biorących udział w akcji, nowa Skoda Yeti będzie Twoja.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Yeti Daj się porwać, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gijs Wesselink natomiast jej tytuł to Never Lonely. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *