Muzyka z reklamy Procter & Gamble – Dziękuję Mamo – Soczi 2014

Zobacz reklamę marki Procter & Gamble z poszukiwaną piosenką

Emocjonalny spot promocyjny marki Procter & Gamble, emitowany podczas zimowych igrzysk olimpijskich Soczi 2014, ukazujący troskę, cierpliwość i różne życiowe sytuacje za które każdy z nas dziękuje swojej Mamie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Dziękuję Mamo - Soczi 2014, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Procter & Gamble? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Marka marki Procter & Gamble. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ludovico Einaudi natomiast jej tytuł to Primavera. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *