Muzyka z reklamy H&M – David Beckham – #Covered or #Uncovered?

Zobacz reklamę marki H&M z poszukiwaną piosenką

Akcja promocyjna marki H&M z udziałem znanego piłkarza Davida Beckhama, w filmie widzimy dwie wersje spotu reklamowego, na który każdy może oddać swój głos, decydując który z nich zostanie wyemitowany podczas Super Bowl.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy David Beckham - #Covered or #Uncovered?, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę H&M? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki H&M. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The human beinz natomiast jej tytuł to Nobody but me. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *