Muzyka z reklamy Garnier – Lift Expert

Zobacz reklamę marki Garnier z poszukiwaną piosenką

Reklama serii kremów przeciwzmarszczkowych Garnier Lift Expert zawierających innowacyjne formuły oparte są na roślinnych komórkach macierzystych. Nowa linia kremów jest dostępna w 4 wariantach przeznaczonych dla kobiet w wieku 25+, 35+, 45+ i 55+ zawierających starannie dobrane do wieku konsumentek aktywne składniki wspomagające regenerację skóry.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lift Expert, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Garnier? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kremy przeciwzmarszczkowe marki Garnier. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Peggy Lee natomiast jej tytuł to It's A Good Day. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *