Muzyka z reklamy Pantene – Pro-V, Widocznie zdrowsze włosy w 14 dni

Zobacz reklamę marki Pantene z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej serii kosmetyków do pielęgnacji włosów Pantene Pro-V wykorzystujących lecznicze właściwości prowitaminy B5. W spocie producent zachęca do udziału w konkursie, by przekonać się, co Twoje włosy mogą mówić o Twoim zdrowiu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pro-V, Widocznie zdrowsze włosy w 14 dni, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pantene? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kosmetyki Do Włosów marki Pantene. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *