Muzyka z reklamy Renault – Megane, Konsekwentnie doskonałe

Zobacz reklamę marki Renault z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Renault Megane nawiązująca do początków i historii firmy Renault. Producent przekonuje nas, że tak samo jak kiedyś, pomimo zmiany pokoleń hasło French Excellence, oznaczające dążenie do doskonałości i precyzji francuskich inżynierów marki Renault zapewniając wysoką jakość i niezawodność samochodów jest wciąż aktualne i niezmienne. W spocie zobaczyć możemy najnowsze technologie dostępne w samochodzie marki Renault takie jak system R-link z usługami online czy nowoczesny silnik pozwalający na uzyskanie zasięgu do 1700km na jednym baku. Nowe Megane możemy zakupić już od 54 250 zł.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Megane, Konsekwentnie doskonałe, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Renault? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *