Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1520 – What’s your story?

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama smartfona Nokia Lumia 1520, w której możemy zobaczyć w jaki sposób swojego urządzenie wykorzystuje architekt Carl Thomas. Nowa Nokia Lumia 1520 oferuje bowiem aż 20-Megapikselowy aparat fotograficzny z technologią pureview, pełną paletą narzędzi do edycji zdjęć oraz zestaw kreatywnych efektów i filtrów. Ponadto aplikacja Nokia Storyteller może ułożyć z wykonanych zdjęć historie z wykorzystaniem interaktywnych HERE Maps. Można je oglądać na dużym, sześciocalowym ekranie Full HD, zapewniającym dobrą czytelność także w świetle słonecznym. Urządzenie pozwala również na nagrywanie doskonałej jakości dźwięku dzięki Nokia Rich Recording i czterem wbudowanym mikrofonom. Całość oparta na wydajnym i dopracowanym systemie Windows Phone 8 z wbudowanym pakietem Microsoft Office.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1520 - What's your story?, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Chrome Sparks natomiast jej tytuł to Still Sleeping. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *